Զարգացնում ենք ձեռքերի մանր մոտորիկան և պատրաստում ենք գունավոր ծաղկաման

Խմբային աշխատանք ընկեր Մարիամի հետ։

Աշխատակարգ՝ 30. 11-04.12

Շաբաթվա բանաստեղծությունը-Ջանի Ռոդարի |<< Ա՜յ քեզ շաբաթ>>, ՀԹումանյան <<Առաջին ձյունը>>

Շաբաթվա բառերը-ես, լավաշ

Շախմատ և տրամաբանություն՝ խաղաքարերի դասավորությունը, միավորների կրկնում

Ես և շրջակա աշխարհը -բնագիտական փորձ

Մեդիատեխնոլոգիա՝ աշխատանք Paint և Word ծրագրերով:

Մարմնակրթություն՝ լող, հեծանիվ:

Ընտրությամբ գործունեություն՝

Երգ

Բանավոր մաթեմատիկա

Կերպարվեստ

Մարմնակրթություն

Երկուշաբթի․Նոյեմբերի 30

08:30-08:50 Սովորողների դիմավորում կրթահամալիրի միասնական երթուղիներով

9:00-9:15` ընդհանուր պարապմունք փոքր խմբերով դպրոցի բակում

09․20-10․05- Ջաննի Ռոդարի<< Ա՜յ քեզ շաբաթ>> ստեղծագործության ներկայացում, բառերի վանկատում, հեգում, paint ծրագրով նկարում ենք բանաստեղծությունը

10․10-10․30-Բանավոր համրանք, թվերի համեմատում,1-10 թվերի կազմության կրկնում

10․30-10․55-Ուրախ ռուսերեն

11․00-11․20-Աշխատանք էլ․գրատախտակով

11․20-11․45-Ուրախ անգլերեն

11:55-12:20-Երգ՝ Ամանօրյա ծիսական երգեր

12:35-12:50՝ ընդմիջում

12:50-13:35-Մարզական խաղեր

Երեքշաբթի ․Դեկտեմբերի 1

08:30-08:50 Սովորողների դիմավորում կրթահամալիրի միասնական երթուղիներով

9:00-9:15` ընդհանուր պարապմունք փոքր խմբերով դպրոցի բակում

9:20-10:05- Ջ․Ռոդարի << Ա՜յ քեզ շաբաթ>> բանաստեղծության ներկայացում, քննարկում, բառերի վանկատում և հեգում, բառերի ընթերցում էլեկտրոնային գրատախտակի միջոցով

10:10-10:30- Բանավոր հաշիվ 1-100-ը,զույգ , կենտ թվեր, հաշվում ենք 2- ական, 5-ական, 10- ական թվերով, կրկնում ենք 1-10 թվերի կազմությունը

10․30-10․55-Ուրախ անգլերեն
11:00-11:45- Աշխատանք էլեկտրոնային գրատախտակով
11:55-12:20 —Ուրախ ռուսերեն

12․20-12․40-Ուրախ ռուսերեն
12:35-12:50՝ ընդմիջում
12:50-13:35 Ես և շրջակա՝պատրաստվում ենք ճամփորդությանը

Չորեքշաբթի ․դեկտեմբերի 2

08:30-08:50 Սովորողների դիմավորում կրթահամալիրի միասնական երթուղիներով

9:00-9:15` ընդհանուր պարապմունք փոքր խմբերով դպրոցի բակում

09:20-10:05 Ընտրությամբ գործունեություն
10:10-10:55- Անգլերեն/Ռուսերեն
11:00-11:45- Մայրենի
11:55-12:40- Մաթեմատիկա՝ աշխատում ենք էլեկտրոնային գրատախտակով

12:35-12:50՝ ընդմիջում
12:50-13:35- Շախմատ՝ կրկնում ենք քարերի անվանումները, միավորները և սովորորում ենք ճիշտ դասավորել շախմատի խաղատախտակը, սովորում ենք քարերի քայլերը

Հինգշաբթի ․Դեկտեմբերի 3

08:30-08:50 Սովորողների դիմավորում կրթահամալիրի միասնական երթուղիներով

9:00-9:15` ընդհանուր պարապմունք փոքր խմբերով դպրոցի բակում

09․20-10․05- Ընտրություն՝ ըստ խմբերի

Ուրբաթ Դեկտեմբերի 4

08:30-08:50 Սովորողների դիմավորում կրթահամալիրի միասնական երթուղիներով

9:00-9:15 ընդհանուր պարապմունք փոքր խմբերով դպրոցի բակում

09:20-09․45- Բանավոր մաթեմատիկա

09․45-10․10․05-ուրախ անգլերեն
10:10-10:55-Paint համակարգչային-նկարչական ծրագրով նկարում և մուտքագրում ենք Լլ և Վվ տառերի աշխարհները
11:00-11:45 -Paint ծրագրով նկարում ենք խնդիրներ
11:50-12․35-Հեծանվավարություն
12:35-12:50՝ ընդմիջում
12:50-13:35՝ տեխնոլոգիա

Անհրաժեշտ հիգենիկ միջոցներ`

  • ախտահանիչ միջոց
  • թաց և չոր անձեռոցիկներ
  • անհատական ջրի շիշ
  • դիմակ