ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 28-ից ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ 2-ի ԱՇԽԱՏԱՆՔԱՅԻՆ ՆԱԽԱԳԻԾ

Շաբաթվա հեքիաթը-Հ․Թումանյանի << Պոչատ աղվեսը>> — ը

Շաբաթվա բանաստեղծությունը- Հ․Թումանյանի <<Շունը>

Երկուշաբթի․Սեպտեմբերի 28

08:30-08:50 Սովորողների դիմավորում կրթահամալիրի միասնական երթուղիներով

9:00-9:15` ընդհանուր պարապմունք փոքր խմբերով դպրոցի բակում

09․20-10․05-Հ․Թումանյան<<Շունը>> ստեղծագործության ներկայացում, բառերի վանկատում, հեգում

10․10-10․30-Երկրաչափական պատկերների ներկայացում՝ ըստ առարկաների

10․30-10․55-Ուրախ ռուսերեն

11․00-11․20-Բանավոր մափեմատիկա, հարևան թվեր, զույգ և կենտ թվեր

11․20-11․45-Ուրախ անգլերեն

11:55-12:20-Երգ՝ Կոմիտասյան օրեր

12:35-12:50՝ ընդմիջում

12:50-13:35-Մարզական խաղեր

Երեքշաբթի ․Սեպտեմբերի 29

08:30-08:50 Սովորողների դիմավորում կրթահամալիրի միասնական երթուղիներով

9:00-9:15` ընդհանուր պարապմունք փոքր խմբերով դպրոցի բակում

9:20-10:05- Հ․Թումանյան <<Պոչատ աղվեսը>>հեքիաթի ներկայացում, քննարկում, բառերի վանկատում և հեգում

10:10-10:30- Բանավոր հաշիվ 1-20-ը, 4 և 5 թվերի կազմությունը

10․30-10․55-Ուրախ անգլերեն
11:00-11:45- Բանավոր հաշիվ 1-20-ը, 4 և 5 թվերի կազմությունը
11:55-12:20 —Ուրախ ռուսերեն

12․20-12․40-Ուրախ ռուսերեն
12:35-12:50՝ ընդմիջում
12:50-13:35 Ես և շրջակա

չորեքշաբթի սեպտեմբերի 30

08:30-08:50 Սովորողների դիմավորում կրթահամալիրի միասնական երթուղիներով

9:00-9:15` ընդհանուր պարապմունք փոքր խմբերով դպրոցի բակում

09:20-10:05 Ընտրությամբ գործունեություն
10:10-10:55- Անգլերեն/Ռուսերեն
11:00-11:45- Մայրենի
11:55-12:40- Մաթեմատիկա՝ բանավոր հաշիվ, <<1 թվի մոլորակը>>

12:35-12:50՝ ընդմիջում
12:50-13:35- Շախմատ

․Հոկտեմբերի 1․հինգշաբթի

08:30-08:50 Սովորողների դիմավորում կրթահամալիրի միասնական երթուղիներով

9:00-9:15` ընդհանուր պարապմունք փոքր խմբերով դպրոցի բակում

09:20-10:05 -Ընտրություն՝ ըստ խմբերի
10:10-10:35-Բանավոր մաթեմատիկա

10․35-10․55-Ուրախ ռուսերեն
11:00-11:50-Ներկայացնում ենք <<Պոչատ աղվեսը>> հեքիաթը դերաբաժանումով
11:55-12:40-լող
12:35-12:50 ընդմիջում
12:50-13:35 Երգ

Հոկտեմբերի 2․ուրբաթ

08:30-08:50 Սովորողների դիմավորում կրթահամալիրի միասնական երթուղիներով

9:00-9:15 ընդհանուր պարապմունք փոքր խմբերով դպրոցի բակում

09:20-09․45- Բանավոր մաթեմատիկա

09․45-10․10․05-ուրախ անգլերեն
10:10-10:55-Paint համակարգչային-նկարչական ծրագրով նկարում ենք հեքիաթի հերոսներին
11:00-11:45 -Նկարում ենք 1-5-ը թվերը
11:50-12․35-Հեծանվավարություն
12:35-12:50՝ ընդմիջում
12:50-13:35՝ տեխնոլոգիա